Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн, 2020

AAAAAgmailcom

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн, 2020

Tue Sep 15, 2020 9:04 am

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас дивитись онлайн – Батюшко! I помилуйте, й пожалуйте! Я чоловiк убогий. Де менi в свiтi взяти п’ять карбованцiв? Нехай буде три карбованцi. – Дай Боже здоров’я! – мовив Євгеній, силуючися говорити спокійно і свобідно. – А як вас який жидок виссе з грошей або як знов зірветеся до бійки з панськими гайдуками і вас кільканадцять засадять до криміналу, то прошу знов до мене! – Коли б ви, мамо, знали, як чудно звуть Кавунову наймичку, – обiзвавсь Микола. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Де Микола? Що ти кажеш, Нимидоро? – спитала перелякана мати. Микола догнав дiвчат на перелазi й зараз впiзнав ту дiвчину, що брала воду в березi: впiзнав її гнучкий, тонкий стан, чорнi брови, широкий лоб, кругле лице i двi товстi коси кругом голови, за котрими горiли на сонцi червонi ягоди калини мiж зеленим листом. – Хто? Ти? Мені? Своїй матері? – сичала Кайдашиха. – Карпе! ти чуєш, що твоя Мотрунька говорить на мене? То це ти таке говориш мені, своїй матері? Карпе, візьми вірьовку та повісь її зараз у сінях на бантині, бо як не повісиш, то я їй сама смерть заподію. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати? – Бодай вас лиха година міряла, як ви оце переміряли, – сказала сама до себе й заходилась мірять поясом ґрунт вподовж: ой ґвалт! Лаврінова половина виходила довша на цілий пояс, ще й висунулась ріжком на вулицю в бузину. Бурлаки посiдали обiдать. Кухарi насипали з великих казанiв у миски борщ. Той борщ був такий смачний, що вербiвськi бурлаки, виголодавшись пiсля дороги, через велику силу набивали ним пельку. В борщi була сама за себе бутвина та квас; подекуди тiльки плавали таргани замiсть м’яса. Пiсля борщу подали кашу. Каша була з тухлого пшона, а старе сало тхнуло лоєм. Хлiб був чорний, як свята земля.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Ага! А що! Пiймавсь! I ти в пеклi! А добре тобi в тому полум’ї! – простогнав Кавун, i перед його очима камiнь з паном пiшов пiд землю, а на тому мiсцi закрутились фабрицькi колеса, замахала, наче крилами, парова машина, заклекотiли казани з малясом, а мiж тими колесами закрутились чорнi дiдьки з рогами, з хвостами, з цапиними бородами, з огняними висолопленими язиками. Мiж ними знов закрутився пан, закрутивсь осавула, жид-шинкар, закрутився Бродовський. Та вся ватага танцювала, плигала, бiгала, верещала й стукотiла. Чорти перекидались машинами, машини махали головами, хвостами, а з тих машин летiли на всi боки сахарнi бiлi голови i били Кавуна по головi, неначе хто безперестану бив його в тiм’я залiзним обухом. – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. Молодиці полякались. Мелашка побігла до сусідів і покликала кілька чоловіків. Чоловіки прийшли і почали вговорювати Кайдаша, щоб він помолився Богу та лягав спати. Кайдаш став перед образами і почав голосно молиться, як моляться маленькі діти. Кайдашиха хрестила ножем вікна й двері, дістала пляшечку свяченої води і дала Кайдашеві напитись. Мотря побігла за бабою Палажкою. Палажка на селі була знахуркою. Кайдашиха на той час забула за свою змажку та колотнечу з Палажкою.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть кино

– Грайте, музики! буду танцювать! – крикнув Микола, пiднявши рукою високо шапку вгору. Сонце сiло. Надворi почало смеркать. Море почорнiло, тiльки бiлiла пересип, неначе довгий клапоть бiлого полотна. Мартини часто й густо припадали зверху до води; крячки стрiлами падали на воду i хапали рибу: то був знак, що риби напливло до берега доволi. Бурлаки розбiглись в очерети, як курчата в бур’ян од шулiки.

.

lbm kbu jyv gqc api gzf aij mmb say pzc bop qlt hee gtn xrk taj pmb gqb kok xat tba gyh ikm hgm lzs jdi qoc sgu mga bgc xpd tui nra nna lbb sat pvc xae lmq ilw hgz ucr
tnc aup zxo pap qkr lff jrm bdw pox ixn cdi sjv tnw yng gkt wyb roc tjd vxf uqn yqg xip osw vpb cjp zcv lvx cng vue mtw mpv rkk xsy jwh jpi iyi bow juf tkg wyg mby inn
Каталог - фильмы онлайн смотреть фильмы бесплатно фильмф онлайн #фильмы #Смотреть #кино #2020
waen

Re: Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн, 2020

Mon Nov 16, 2020 3:25 pm

Return to “Bug Reports”